EVENTS & CREATIVE PRODUCTION

Share your energy

Zadavatel:

Nano Energies
Dva roky po sobě jsme měli možnost připravit kompletní online konferenci Share Your Energy pro klienta NANO ENERGIES. Netradiční event na vysoce zajímavé téma představil budoucnost energetiky v regionu CEE očima odborníků.

V rámci příprav konference jsme navštívili sídlo klienta a bylo rozhodnuto. Namísto obligátního online studia s LED stěnou odvysíláme konferenci přímo ze sídla NANO ENERGIES, moderní polyfunkční budovy DRN na Národní třídě v Praze.

Online studio jsme umístili do samotného srdce firmy, tzv. trading centra, odkud se v běžný pracovní den realizují veškeré klíčové transakce spojené s nákupem jednotlivých energetických komodit.

PLATFORMA
pro celou Evropu
4
souběžné WS

Prezentující i sledující z deseti evropských zemí

 

 

 

Zajištění zahrnovalo vybudování studia, přípravu technického scénáře, tvorbu animovaných jinglů a připojení externích speakerů. Samostatnou částí projektu bylo vytvoření online platformy, která v sobě integrovala zabezpečený streaming
i čtyři paralelní workshopy.

Sledující měli možnost hlasovat v celé řadě tematických anket, které souvisely s jednotlivými prezentačními bloky. Klient tak získal mimo jiné velmi zajímavou a detailní znalostní bázi pro další product development.

 

ZAJÍMÁ VÁS
OBDOBNÁ AKCE?

Spojme se!

Hledáte parťáka pro váš projekt
a zaujala vás naše práce?

TOP PROJEKTY

EVENTS & CREATIVE PRODUCTION

Kontaktní formulář

Event vyladěný do nejmenšího detailu? Víme, jak na to.