EVENTS & CREATIVE PRODUCTION

30 let Kooperativa pojišťovny

Zadavatel:

Kooperativa pojišťovna
Přehrát video
Událost, která rozhodně nebyla škodní. 30 let na trhu, příběhy, které psal život, krocení živlů, cestování časem a 450 hostů čekajících na plnění unikátní „nepojistné“ události.

Pojišťovna Kooperativa už 30 let v Česku obrací věci
k lepšímu a za tu dobu zasáhla do tisíců životních osudů. Právě „Příběhy Kooperativy“ jsme zvolili jako ústřední motiv VIP akce k oslavě výročí na českém trhu.

Některé z nich jsme přivedli znovu k životu
v prostorách Míčovny a Královských zahrad Pražského hradu. Kreativní koncept eventu jsme rozdělili do čtyř kategorií: „Příběhy péče a pomoci, Příběhy kultury, Příběhy podpory a Příběhy rodiny.“

30
let výročí
450
hostů
4
kategorie příběhů

Zábava? Pojištěno

Aby zábava nepřišla k újmě, program pro 450 hostů jsme si pojistili po všech stránkách. Postarali jsme se o hudební doprovod, doplňkový program a v rámci unikátního multimediálního tanečního představení jsme zkrotili všechny živly. Došlo i na cestování časem, kdy jsme se na moment vrátili o tři dekády zpět do okamžiku založení české pobočky Kooperativy.

Těší nás, že jsme byli u události, kdy se začaly psát nové příběhy. Tak ať se daří obracet věci k lepšímu minimálně dalších 30 let!

ZAJÍMÁ VÁS
OBDOBNÁ AKCE?

Spojme se!

Hledáte parťáka pro váš projekt
a zaujala vás naše práce?

TOP PROJEKTY

EVENTS & CREATIVE PRODUCTION

Kontaktní formulář

Event vyladěný do nejmenšího detailu? Víme, jak na to.